Červen 2014

Drarry - Přání

9. června 2014 v 20:55 | Katty Kagamine
Tento příběh obsahuje náznak lásky mezi dvěma chlapci. Pokud Vás toto téma uráží, pohoršuje a nebo je v rozporu s Vaší vírou či morálním přesvědčením, prosím. opusťte tuto stránku! Děkuji.
Postavy obsažené v tomto příběhu jsou majetkem J. K. Rowlingové.
"Kruci, Malfoyi, proč mě nenecháš být?" zavrčel Harry na Draca, který ho následoval ze dvora školy až do jídelny.

"Nelíbilo se ti to? Chtěl jsem ti udělat radost…" hlesl blonďáček zklamaně. Již několik týdnů se snažil Harrymu splnit vše, co mu na očích viděl.

"Vloupal ses do mého pokoje a strop přeměnil na letní oblohu. Vloupal ses mi do pokoje!!" zdůraznil Nebelvír, aniž by tušil, co k němu Draco cítil a proč takové věci dělal.

Skutečnost byla taková - Draco Malfoy se zamiloval do Harryho Pottera. Udělal by cokoliv na světě, jen aby ho viděl se usmívat, jen aby ho viděl šťastného. Naproti tomu Harry viděl Draca stále jako svého nepřítele, i když nemohl popřít, že se mu ten jeho zájem zamlouval. Zamlouval se mu moc, ale nikdy by si to nepřiznal. Ne dokud měl zdravý rozum.

"Ráno sis stěžoval, že neustále prší a že si toho sluníčka vůbec neužiješ…" objasnil blonďáček šeptem situaci a se skleslým výrazem vstoupil do jídelny jako první, přičemž Harrymu podržel dveře. Harry s povzdechem vešel dovnitř a bez dalších slov se usadil vedle svých přátel k Nebelvírskému stolu.

"Nejprve mi poslal krabici plnou čokoládových žabek. Pak se dožadoval toho, že mi ponese učebnice, abych se s tím sám nemusel tahat. Dnes dopoledne se mi vloupal do pokoje. Co to bude příště?" zavrčel Harry směrem ke svému nejlepšímu kamarádovi. Ron nad tím jenom pokrčil rameny a dál se věnoval své porci pečeného kuřete.

Dny plynuly a Harry si na Dracovu pozornost začínal zvykat. Každé přání, které během dne vyslovil, mu bylo splněno. Draco s ním zacházel jako s pokladem, ač to u něj bylo nezvyklé, a Harry pomalu ale jistě začínal tuto jeho péči brát jako samozřejmost. Dokonce mu přestávala vadit i Malfoyova neustálá společnost.

***