Listopad 2013

Drarry - Odplata

18. listopadu 2013 v 14:44 | Katty Kagamine
Tento příběh je zaměřen na lásku mezi dvěma chlapci. Pokud Vás toto téma uráží, pohoršuje a nebo je v rozporu s Vaší vírou či morálním přesvědčením, prosím opusťte tuto stránku! Děkuji.

Postavy obsažené v tomto příběhu jsou majetkem J. K. Rowlingové.
Byl chladný prosincový den a Bradavický hrad zel prázdnotou. Po chodbách, kde jindy zněl zvonivý smích studentů, se nyní proháněla pouze meluzína a sem tam se ozval zvuk rozbíjejících se váz či padajících brnění. Za ten kravál mohlo školní strašidlo Protiva, které se bez přítomnosti studentů, kterým by mohl dělat naschvály, nudilo tak, že rozbíjelo všechno, co mu přišlo pod ruku. Za okny se k zemi snášely sněhové vločky a stromy zapovězeného lesa se pod náporem větru ohýbaly. Na zamrzlé hladině Černého jezera se tvořila vrstva sněhu, stejně jako na větvích vrby mlátičky, která se chvěla zimou.

Protiva však nebyl sám, kdo se během vánočních prázdnin nudil. Harry Potter, šestnáctiletý chlapec, který nyní stál u otevřeného okna a do dlaní chytal sněhové vločky, zde také musel zůstat na prázdniny. Weasleyovi jeli do Egypta navštívit Ronova bratra a k Dursleyovým se odmítal na prázdniny vrátit. Alespoň svátky prožije tam, kde se doopravdy cítí doma… I když sám.