Drarry - My sweet prince 4

5. listopadu 2012 v 17:29 | Katty Kagamine |  My sweet prince
Tento příběh je zaměřen na lásku mezi dvěma chlapci. Pokud Vás toto téma uráží, pohoršuje a nebo je v rozporu s Vaší vírou či morálním přesvědčením, prosím opusťte tuto stránku! Děkuji.

Postavy obsažené v tomto příběhu jsou majetkem J. K. Rowlingové.Pairings: Dean Thomas & Harry Potter / Draco Malfoy & Harry Potter

Vypráví Harry:
Vyučování už skončilo a já se procházel po chodbách. Chodby byly téměř prázdné, většina studentů byla na obědě a nebo ve společenských místnostech. Zastavil jsem se u okna a zadíval se ven, na bradavické lesy. Dnes poprvé začalo sněžit. Abych pravdu řekl, zimu jsem nikdy neměl rád. Vždycky jsem si ji pojil s Vánoci a ty u Dursleyových nikdy nebyly příliš valné. Dudley vždycky dostával nádherné dárky a lhal bych, kdybych tvrdil, že jsem mu je nezáviděl. Já mohl být rád za obnošený svetr po strýci Vernonovi nebo za vytahané kalhoty po svém vypaseném bratránkovi. První opravdové Vánoce jsem zažil až tady, v Bradavicích, kdy jsem v prvním ročníku pod stromečkem našel neviditelný plášť po svém otci… Nikdy jsem zimu neměl rád, ale pohled na zasněžené pozemky Bradavic mě dělal šťastným. Díval jsem se dál z okna a vzpomínal, občas jsem se uchechtl při vzpomínce na Dudleyho grepovou dietu.


"Čemu se směješ?" slyšel jsem za sebou známý hlas.
"Ničemu" otočil jsem se a uviděl za sebou osobu se sametovou pletí, blond vlasy a stříbrnýma očima, jak se na mě mile usmívá. Nikdo neměl tak nádherný úsměv jako Draco, dokonce ani Dean, do kterého jsem se tenkrát zamiloval právě kvůli jeho úsměvu…
Oplatil jsem mu milý úsměv a zadíval se mu do očí. Vypadal šťastně.
"Pojď se mnou." Řekl, chytil mě za rukáv a vedl bůh-ví kam.
"Kam to jdeme?"
"Uvidíš..." šeptl a táhl mě dál úzkou chodbou, která vedla ke Zmijozelské koleji. Byl jsem tu jen jednou v životě a to ve druhém ročníku. Prošli jsme co nejrychleji kolem vchodu do společenské místnosti, aby nás nikdo ze zmijozelských nespozoroval a šli dál tmavým sklepením. Po nějaké chvíli jsme se zastavili u jednoho z obrazů. Byl na něm vyobrazený nádherný svícen, na kterém svítila pouze jedna svíčka. Draco zdvihl ruku a natáhl ji k obrazu. Prstem přejel po plameni svíčky a ta rázem zhasla. Chvilku na to se obraz otevřel stejně jako se otevírají vchody do společenských místnotí. Vešli jsme dovnitř a objevili se v temné chodbičce, na jejímž konci plápolalo pár plamínků téměř zhasínajících svíček. Tuhle chodbu jsem nikdy na plánku neviděl… Došli jsme až ke dveřím na konci chodby, za kterými se skrývala nádherně vyzdobená komnata sladěná do stříbných a smaragdových barvev.

"O tomhle místě ví málokdo…"spustil Draco. "Kdysi to bývala společenská místnost Zmijozelu, Brumbál však nechal vystavět novou a tuhle zabezpečil heslem na obraze. Neví se přesně proč. Otec mi řekl, že kdysi se zde zabilo pár studentů a rodiče si začali stěžovat. To on mi prozradil, jak se sem dostat. Mám to tu rád, chodím sem docela často, když chci být sám." Pak se odmlčel a zadíval se od ohně v krbu.

"Proč jsi mě sem vzal?" na mou otázku se jen usmál, otočil se ke mně, zadíval se mi do očí a pomalu se ke mně přibližoval. "Chtěl jsem tě mít chvilku jen pro sebe. Tady nás nikdo nebude rušit." Naklonil se ke mně a něžně a dlouze mě políbil. Pomalu jsme se přesouvali na pohovku, která stála uprostřed místnosti. Pomalu mě na ni pokládal. Rukou mi zajel pod tričko a prozkoumával jí každou část mého těla. Druhou rukou mi zajel do vlasů a jemně mi zkousl spodní ret. "Miluju Tě" zašeptal mi do ucha a přesunul se k mému krku. Zaryl jsem nehty do jeho zad a vzrušeně vzdychl.
V tu chvíli se ozvala rána bouchnutí dvěří. Prudce jsem se posadil a rozhlédl se kolem sebe. Byla tma, rozeznával jsme jen tmavé obrysy postelí, které patřili mým spolubydlícím. Bylu tu všichni… kromě Deana. Povzdechl jsem si… To všechno…byl to jenom sen…
 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 market market | 28. října 2015 v 7:05 | Reagovat

Skvělá povídka, bude pokračování? :-)

2 Nissa Nissa | 24. února 2016 v 17:51 | Reagovat

Skvělé a naprosto boží. Bude pokračování, že jo? Proboha :-D

3 zuzla0007 zuzla0007 | E-mail | 28. února 2018 v 15:49 | Reagovat

bude pokračování? Je to naprosto boží :-D  :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama